"

Online marketing a PR pro organizace a podnikatele všech velikostí

29. 11. 2017 , aktualizace: 13. 12. 2017 Sdílej na Internetový časopis pro podnikání a franchising

rovAn link up je komplexní služba pro provozovatele internetového časopisu obsahující redakční systém, marketingovou podporu a obchodní model, který zajistí pohodlné financování všech provozních nákladů časopisu a zisk. Internetové časopisy díky službě rovAn link up ideálně využijí města, městské části, obce a mikroregiony neziskové organizace, podnikatelská sdružení a asociace sportovní kluby a svazy.

Přínosem je též komerčním organizacím, které sdružují subjekty, chtějí online verzi svého tištěného časopisu nebo potřebují internetový časopis pro podporu online marketingu, obchodu a HR. Spektrum přínosů internetového časopisu je velmi široké. 

Mezi hlavní přínosy služby patří:

 • Představuje cenově výhodný a účinný nástroj marketingu, PR a komunikace k dosažení záměru a cílů organizací,
 • Šetří čas a provozní náklady,
 • Poskytuje neomezený online prostor k uveřejňování příspěvků, v rámci organického vyhledávání podle klíčových slov umožňuje zobrazení článků organizace na první straně vyhledávače Google,
 • Vytváří síť tematických a oborových časopisů, které spolu mohou spolupracovat,
 • Součástí služby jsou pravidelná setkávání - diskuse o trhu, novinkách, semináře, workshopy, předávání zkušeností a know-how,
 • Prostřednictvím obchodního modelu umožňuje pohodlné financování všech provozních nákladů a dosažení zisku...

Funkce, které oceníte:

       1) Internetový časopis s vlastním redakčním systémem

Vlastní design

 • Design internetového časopisu je hravý, efektní, může být duhově barevný i střídmě elegantní.

Responzivita

 • Díky responzivnímu designu se přizpůsobí každému zařízení, na němž si časopis pročítáte.
 • Navigace a filtry - jednoduchá orientace, pohodlná navigace, filtry, našeptávání + inteligentní doporučování dalšího obsahu k prohlédnutí.

Profilová stránka a PR prostor

 • Vlastní profilové stránky uživatelů a inzerentů - včetně prostoru pro články, blog, akce, mapy, fotogalerie, sociální sítě, objednávkové formuláře…
 • Redakční kontrola - veškerý obsah v časopise publikovaný podléhá Vaší autorizaci — o zveřejnění rozhoduje Váš editor.

Optimalizace pro vyhledávače a pohodlná analytika

SEO moduly

Modely pro optimalizaci pro vyhledávače v každé textové stránce i obrázku.

Základní i pokročilá analytika

Mediální prostor

Exkluzivnost propojení s ostatními časopisy na trhu zajišťuje neomezeně vzrůstající návštěvnost s minimálními náklady.

     2) Marketingová a zákaznická podpora

Každé začátky jsou těžké. Proto na to nebudete sami. Poskytneme Vám pomocnou ruku, o kterou se kdykoliv s důvěrou opřete:

Marketingová podpora

Soubor našeho know-how pro efektivní rozjezd Vašeho vlastního internetového média + služby naší redakce.

Aktivace časopisu

 • Analýza potřeb provozovatele
 • Přizpůsobení webového rozhraní dle potřeb provozovatele (základní nastavení systému – hlavní kategorie a menu, logika zobrazování příspěvků)
 • Důkladné zaškolení pověřené osoby
 • Zaškolení uživatelů do administrace jejich stránek

Chytrá nápověda

Na obavy zapomeňte, v systému se neztratíte - na každém místě Vás podrží nápovědy (včetně obrazového materiálu).

Networkingová setkání s provozovateli

Pravidelná + networkingová setkání - propojujeme provozovatele internetových časopisů a vytváříme tak pro Vás příležitosti pro rozvoj spolupráce i mimo hranice časopisu. Jednotliví klienti se tak seznámí s ostatními majiteli či manažery a získávají cenné obchodní kontakty.

Workshopy pro editory

Pro editory internetových časopisů pořádáme pravidelná školení. Díky nim využijí potenciálu svých časopisů a služby rovAn link up maximálně. Editoři získají informace o aktuálních novinkách a aktualizacích redakčního systému a vidí, jak je mohou efektivně využívat v praxi.

S návratností investice do jednoho roku od spuštění

     3) Obchodní model na financování provozu časopisu

Díky systému rovAn link up si Váš časopis na sebe umí chytře vydělat ještě předtím, než jej spustíte. Nabízí hned několik cest, jak jej zpeněžit:

Pronájem PR prostoru

Pronájem reprezentativních stránek časopisu klientům. Ti díky vlastnímu uživatelskému účtu získají neomezený prostor k inzerci a budování svého PR.

Redakční služby

Poskytování redakčních služeb klientům v podobě PR článků.

Inzertní prostor

Prodej bannerových a reklamních ploch.

Smlouvy a dokumentace

Podklady k vytvoření smluv, propozic, návrhů a ceníků - zkrátka vše, co potřebujete pro zajištění pohodlného financování a pokrytí všech provozních nákladů.

Příklady vybraných referencí

CentrumBrna.cz - je Life & Style magazín a průvodce brněnským centrem poskytující aktuální zprávy o dění v centru města, novinky z pultů kamenných provozů, oblasti služeb, čerstvé informace z kuchyní brněnských restaurací a kalendář brněnské kultury, zábavy a sportu.

Podnikani-franchising.cz - internetový časopis pro podnikání a franchising (IČPF) přináší trendy, tipy a příležitosti v podnikání. Uveřejňuje rozhovory s významnými podnikateli a manažery, analýzy, návody a poradenství. Tematický důraz je kladen na franchising. Internetový časopis je určen pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním nejen ve franchisingu.

Boutique Gurmán – franchisingová síť prodejen Boutique Gurmán. Internetový časopis sdružuje franšízanty, kteří provozují prodejny Boutique Gurmán v Novém Jičíně, Kopřivnici, Třinci, Šumperku, Ostravě Porubě, Vsetíně, Trutnově, Olomouci, Brně a v dalších městech na severu Moravy i v Čechách.

DragonBoatSport.cz – internetová loď českého Dragon Boatingu! Internetový časopis ze světa tohoto fascinujícího sportu, který si užívá v ČR již několik let rostoucí popularitu. Časopis přináší kalendář závodů, zajímavosti, rozhovory s osobnostmi a užitečné informace ze světa dračích lodí. DragonBoatSport.cz se v obsahu věnuje také outdoorovým sportům a oblasti sportovního teambuildingu.

Pomáháme Vám účinně prezentovat Vaše hodnoty​

V​ěříme, že sdružení, marketingové p​ropojení, spolupráce firem i jednotlivců a jejich prezentace coby celku je nejlepší cestou pro organický růst i lepší prodej.

Naše hodnoty a poslání

V našem nadšeném týmu jsou hlavními hodnotami čest, spolehlivost a vůle pracovat v souladu se záměrem naší firmy tvořit hodnoty, které jsou ku prospěchu celé společnosti.

 

Autor: Roman Vágner, jednatel společnosti rovAn promostudio

Více informací o službě rovAn link up naleznete zde. 

 


Jinde na Internetový časopis pro podnikání a franchising


HLAVNÍ PARTNEŘI